Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodaj produkty podając kody

Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki). Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.

Intellinet

( ilość produktów: 21 )

Intellinet Access Point AC600 zewnętrzny / RepeaterIntellinet Access Point AC600 zewnętrzny / Repeater

347,00 zł brutto

Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nmIntellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

218,99 zł brutto

Intellinet Przełącznik  Intellinet Gigabit 24x 10/100/1000 RJ45 POE+ 2x SFP MANAGEDIntellinet Przełącznik Intellinet Gigabit 24x 10/100/1000 RJ45 POE+ 2x SFP MANAGED

1 677,99 zł brutto

Intellinet Przełącznik Intellinet Giga 24x RJ45 + 2x SFP WEB-SMART VLAN QOS RackIntellinet Przełącznik Intellinet Giga 24x RJ45 + 2x SFP WEB-SMART VLAN QOS Rack

786,99 zł brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 Desktop MetalowyIntellinet Przełącznik Gigabit 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 Desktop Metalowy

179,99 zł brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit 16x 1000Mbps RJ45 PoE+ 220W Rack 19Intellinet Przełącznik Gigabit 16x 1000Mbps RJ45 PoE+ 220W Rack 19

1 548,99 zł brutto

Intellinet Switch Gigabit 5xPoE Passthrough zasilany PoE lub AC,68WIntellinet Switch Gigabit 5xPoE Passthrough zasilany PoE lub AC,68W

308,99 zł brutto

Intellinet Switch Gigabit 16x 10/100/1000 RJ45Intellinet Switch Gigabit 16x 10/100/1000 RJ45

386,99 zł brutto

Intellinet Switch Gigabit 24x RJ45 PoE+, 2x SFP, wyświetlacz LCDIntellinet Switch Gigabit 24x RJ45 PoE+, 2x SFP, wyświetlacz LCD

1 806,99 zł brutto

Intellinet Switch Gigabit 5 portów RJ45 POE+, desktopIntellinet Switch Gigabit 5 portów RJ45 POE+, desktop

307,00 zł brutto

Intellinet Regenerator Extender PoE+ 2-portowy Gigabit 802.3at/afIntellinet Regenerator Extender PoE+ 2-portowy Gigabit 802.3at/af

214,00 zł brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit 16x RJ45, POE+, 2x SFP, LCD, Rack 19Intellinet Przełącznik Gigabit 16x RJ45, POE+, 2x SFP, LCD, Rack 19

1 509,98 zł brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit 24x RJ45 PoE+, 4x SFP+ 10G UplinkIntellinet Przełącznik Gigabit 24x RJ45 PoE+, 4x SFP+ 10G Uplink

2 581,99 zł brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit 16 portów RJ45 manual VLANIntellinet Przełącznik Gigabit 16 portów RJ45 manual VLAN

397,99 zł brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit 24x 10/100/1000 RJ45 Desktop/RackIntellinet Przełącznik Gigabit 24x 10/100/1000 RJ45 Desktop/Rack

450,99 zł brutto

Intellinet Media konwerter 10GBase-T na 10GBase-R, 10GB SFP+/10GB RJ45Intellinet Media konwerter 10GBase-T na 10GBase-R, 10GB SFP+/10GB RJ45

1 045,00 zł brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit 5x PoE Passthrough zasilany PoE lub ACz, 95WIntellinet Przełącznik Gigabit 5x PoE Passthrough zasilany PoE lub ACz, 95W

400,00 zł brutto

Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBICIntellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC

brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit 10/100/1000 24 SFPIntellinet Przełącznik Gigabit 10/100/1000 24 SFP

brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit zarządzalny 16x RJ45 PoE+/2 sloty SFPIntellinet Przełącznik Gigabit zarządzalny 16x RJ45 PoE+/2 sloty SFP

brutto

Intellinet Przełącznik Gigabit 48-portowy zarządzalny RJ45 4x SFPIntellinet Przełącznik Gigabit 48-portowy zarządzalny RJ45 4x SFP

brutto
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 57 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-19
Szybko i bezproblemowo. Jak zwykle
2023-11-23
Ok
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel